KIM JESTEŚMY?

Specjalistami od produkcji reklam, dla których nie ma zadań niemożliwych do wykonania.
Nasze realizacje przyciągają wzrok odbiorców!

q

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Kompleksowo obsługujemy naszych Klientów w zakresie promocji ich produktów i usług.

qode interactive strata

JAK DZIAŁAMY?

W naszej drukarni wielkoformatowej przygotowujemy wszelkie niezbędne materiały promocyjne (banery reklamowe, roll up, standy itp.), wykonujemy gadżety reklamowe oraz nadruki na ubraniach i innych tkaninach.

q

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

Naszymi Klientami są głównie agencje reklamowe i eventowe oraz korporacje z Warszawy i całego świata, ale zdarza nam się produkować też małe rzeczy dla osób indywidualnych.

JAK PRACUJEMY?

AGENCJA PRODUKCJI REKLAMOWEJ
ORAZ DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA

 

KIM JESTEŚMY?

Specjalistami od produkcji reklam, dla których nie ma zadań niemożliwych do wykonania.
Nasze realizacje przyciągają wzrok odbiorców!

KREATYWNOŚĆ0%
DOŚWIADCZENIE0%
UMIEJĘTNOŚCI0%

BFD TO ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA. TO IDEALNY PARTNER W BIZNESIE.

Jesteśmy doświadczonymi fachowcami, którzy postanowili połączyć siły i stworzyć miejsce na mapie Warszawy, gdzie każda firmy czy agencja reklamowa znajdzie dla siebie bogactwo niezbędnych usług i narzędzi pozwalających skutecznie walczyć o uwagę Klientów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możliwa jest realizacja nawet pozornie najtrudniejszych zadań. Zajmujemy się indywidualnymi zamówieniami na banery reklamowe, nadruki czy przygotowanie gadżetów reklamowych, ale też nawiązujemy stałą współpracę w zakresie opracowania i stworzenia materiałów promocyjnych dla danej marki. Udowadniamy, że produkcja reklam jest niezwykle istotnym elementem każdego biznesu, dlatego warto powierzyć je profesjonalistom. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub odwiedzenia naszej siedziby na warszawskiej Woli.

Produkowaliśmy dla: